PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=267798}

Ira i Abby

Ira and Abby
6,3 329
ocen
6,3 10 1 329
Ira i Abby
powrót do forum filmu Ira i Abby

niezła komedia, typowo nowojorska, po raz kolejny o kryzysie instytucji małżeństwa, a obśmiewanie terapeutów, psychoanalityków sięga tutaj kulminacji, nawet Allen tak nie szarżował, polecam

ocenił(a) film na 7
Analog

Rzeczywiscie film nie jest bardzo rozpowszechniony, ale wielkiego wrazenie na mnie nie wywarl, kolejna komedia, calkiem niezla i troche inna niz wszystkie, ale przygnebiajaca z powodu sprawy malzenskiej. Szkoda, ze maja takie postrzeganie malzenstwa :/ Ja wlasnie jestem w fazie przed malzenskiej i takie cos mi sie nie spodobalo, zbilo mnie lekko z tropu ;)

ocenił(a) film na 8
Analog

Przyjemni się ogląda, bardzo przypadła mi do gustu dynamika filmu, czego brakuje zwykłym komedyjką romantycznym. Konkretny film na temat, nie można się nudzić.

ocenił(a) film na 7
emkagoska

Potwierdzam, to nie jest zwykła komedyjka romantyczna, ma podteksty i sporo sarkazmu. Oglądało się świetnie, jak na ten gatunek, niby taki naiwny i oklepany, to zasługuje na 8/10

ocenił(a) film na 7
Analog

Dodałam ten film do ulubionych ;) Są takie słowa rzucone w czarno - białym filmie w tym"filmie" a mianowicie "Byłem przez całe życie sprytny aż zrozumiałem , że bycie miłym opłaca się bardziej" To jest takie prawdziwe aczkolwiek jakie trudne. Jeśli dla kogoś bycie miłym i tak rzetelnym dla wszystkich jak była Abby to łatwizna to podziwiam dla mnie bywa to niezwykle trudne może dlatego , że podejście otoczenia nie zawsze jest tak otwarte jak w filmach. Sympatyczna komedia romantyczna ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones