PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=285742}

Niania w Nowym Jorku

The Nanny Diaries
6,1 64 570
ocen
6,1 10 1 64570
5,1 7
ocen krytyków
Niania w Nowym Jorku
powrót do forum filmu Niania w Nowym Jorku

Wolę oglądać

ocenił(a) film na 7

tego typu komedię romantyczne, gdzie historia miłosna jest bardziej w tle, na głównym planie możemy zobaczyć problemy związane z pracą. Jak dla mnie całkiem dobry film 7/10. I jak zwykle świetna Scarlett:).

kingjames7

Scarlett nie była wcale taka świetna.

http://mymovies.blox.pl/html

ocenił(a) film na 7
mia905

Wyrażam tylko swoje zdanie, jeśli każdy na tej stronie zgadzałby się z opiniami krytyków, to rankingi wyglądały by całkiem inaczej niż jest to obecne.

kingjames7

Mi też się film podobał, bardzo przyjemnie się go oglądało. Nie było typowego dla komedii romantycznej schematu. Dobry film na poprawę humoru.
A Scarlett uwielbiam ;)

ocenił(a) film na 7
Manaus93

Oglądałam go w zeszłorocznego Sylwestra i było całkiem nieźle ;) Nie można narzekać, ogólnie lekki film. 7/10

ocenił(a) film na 4
kingjames7

Miał niedociągnięcia, i to spore. Ckliwy klimat i niewykorzystany potencjał niektórych postaci (jak Pan X np). Do przesady jaranie się faktem że akcja dzieje się w Nowym Jorku (ten przewodnik po typach mieszkanek to było takie dziwno-głupie, kontemplowanie stereotypów?). Umiarkowanie zabawne dowcipy, pomieszane z mrożącymi krew w żyłach dialogami, jakby autor nie mógł zdecydować się czy kręci komedię czy dramat.
Identyczny gatunek (zabiegani nowojorczycy, dużo pracy na pierwszym planie i romans w tle) reprezentuje na przykład "Diabeł ubiera się u Prady", z tym że jest zdecydowanie lepszy(:

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones