PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=285742}

Niania w Nowym Jorku

The Nanny Diaries
6,1 64 570
ocen
6,1 10 1 64570
5,1 7
ocen krytyków
Niania w Nowym Jorku
powrót do forum filmu Niania w Nowym Jorku

masakra

ocenił(a) film na 1

nie czytalem ksiazki, ale film jest fatalny. ani zaden z watkow, ani zadna gra aktorska nie zostaly poprowadzone w zaden sposob. flaki z olejem, nuda, to sie nadaje na nowy gatunek filmu: kupastisz

ocenił(a) film na 1
maciul

Witam,
Niestety zgadzam się z przedmówcą. Film nadaje się do obejrzenia w domu, w czasie pomiędzy pierwszym wysiłkiem a ostatnim w miejscu ustronnym .
Na prawdę szkoda na ten film czasu i kasy.

ocenił(a) film na 8
gmpst2000

Nie wiem o co wam chodzi, film nawet przyzwoity, może nie jest to jakiś majstersztyk gatunku ale nie zapominajmy że to adaptacja książki, co by nie było - dramatu, pokazującego życie ludzi w dużych aglomeracjach.
Jako komedia ujdzie nawet pare razy się zaśmiałem, ale jakoś nie wciągała mnie gra aktorska (poza Scarlett), szkoda że pan X (Paul Giamatti) nie był pozbawiony głowy do końca filmu było by ciekawiej. Poza tym ja obejrzałem ten film dla Scarlett i powiem że było warto, polubiłem Alicie Keys której do tychczas nie trawiłem jako człowieka, a szczególnie nie myslałem o niej jako aktorce. Wyszło ciekawie i nawet pod koniec wzruszajaco. Nie linczujcie mnie za ocene bo nie jestem troche obiektywny. Dałbym 7,5 ale nie moge więc 8.

ocenił(a) film na 1
maciul

beznadziejny, nudny film :/ A porownywanie tego z Bridget Jines i Diabel ubiera sie u Prady to juz wogole pomylka :/ nie polecam !!

ocenił(a) film na 5
maciul

Beznadziejny film, nuda nuda i jeszcze raz nuda! Straszna szmira.

ocenił(a) film na 5
Victor_Delacroix

Zasnalem na nim i musialem ogladac na raty. Do ogladniecia jedynie w domu

ocenił(a) film na 4
maciul

wiało nudą od początku do końca :/
myślałam, żę będzię niezłe (przeciez nie porównywaliby z nikąd tego szajstwa do "diabeł ubiera się u prady), a tu zmarnowany czas

maciul

Szkoda kasy i tyle!Od pierwszych minut wieje nudą!

ocenił(a) film na 3
maciul

Zgadzam sie z Wami:p
Naprawde sie rozczarowałam co do tego filmu
Pozdrawiam;*

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones